Logo
Vytisknout tuto stránku

Kulturní kalendárium

26. 11. Moravské divadlo Olomouc – Jiří Verner: U pokladny stál
Tvůrci populárního Sluhy dvou pánů v čele s režisérem Nikolajem Penevem se tentokrát rozhodli pro satirickou situační komedii Jiřího Vernera. V hlavních rolích se představí Vojta Lipina a Roman Vencl. Představení začíná v 19.00.
26. 11., 21:00 United Flavour – U-klub
Dva roky kapela čekala a my s ní, až se španělská zpěvačka Carmen vrátí na pódia. Konečně jsou United Flavour v plné síle a vy se na ně můžete těšit v U-klubu! Předskokani Gapeels od 20.30.
27. 11. Blues Bar Garch
Blues Bar Garch pořádá koncert brněnského muzikanta Dana Vertíga. Čeká vás také tradiční atmosféra a nezapomenutelné prostředí aneb tam, kde je zítra neděle.
28. 11. Střední formát – Galerie Kafírna
Galerie Kafírna pořádá přednášku na téma Život tibetských nomádů v současném Ladaku. Přednášet bude Mgr. Johana Krajčírová, absolventka oboru Mezinárodní rozvojová studia, která strávila více jak 6 týdnů v oblasti, kde žijí nomádi. Přednášející využila svoje zkušenosti jako podklady k diplomové práci. Přednáška je doplněna fotografiemi.
29. 10. – 29. 11. David Jemelka: Vize
Vernisáž se uskuteční ve středu 29. října v 17:00 hodin v prostorách Galerie PATRO, Opletalova 1, Olomouc. K výstavě promluví PhDr. Jiří Hastík. Vstup je zdarma.

© 2012 karkulin.net